Sirius

kennel

labrador   retrievers

alfa   sirius

Líza


Horoskop podle dne a místa narození naší Lízy   

(*19.3.2005 ve Štěpánově, okr. Olomouc)

(Za úžasné zpracování, optimismus a lásku ke všem pesanům děkuji svojí kamarádce Míle Pavlíčkové. S ubíhajícím časem mi nezbývá, než se sklonit před hlubokou pravdou, kterou odhadla hned jak se malý skřet narodil. S obdivuhodnou samozřejmostí vstoupila Líza do našeho života a přeorganizovala ho tak, aby jí co nejlépe vyhovoval.)

Naše čokoládová psí slečna se narodila s převahou planet nad obzorem, což znamená, že když Lízinka spatřila světlo světa, tak měla většinu planet nad hlavou a svítily jí na cestu jejím psím životem, aby nebyl zase tolik psí. Takový zrozenec bude mít povahu převážně extrovertní a bude milovat společnost, a to nejen svých psích sestřiček a psích kamarádů, ale bude mít zvýšenou potřebu kontaktu se smečkou lidskou a udělá cokoli pro to, aby na sebe upoutal pozornost.

Převážná část planet se nachází ve vodních znameních, takže milá Lízinka by mohla být občas pěkně náladová a pokud jí něco nepůjde pod čenich, tak i pěkně lítostivá.Nejméně je zastoupena kvalita zemská a planeta Saturn, která je hlavní představitelkou země je slabá a poškozená, tudíž naše malá slečinka bude muset využívat na místo šikovnosti a praktičnosti, svoji ohromnou mentální čilost,musí rozumově přijít na to, jak dávat tlapku před tlapku, aby se jí nožičky nezamotaly do sebe.   

Ascendent - je místo v horoskopu, které se v okamžiku narození vynořuje na východní straně nad obzor (dá se přirovnat k východu Sluníčka), když se narodila Lízinka, tak na východě vycházeli Blíženci. Toto znamení bude mít velký podíl na utváření povahy zrozence. ASC Blíženců, dává bytosti veselé, hravé, bystré, není pochyb o tom, že Lízinka bude takový malý všudybílek, který rozhodně nebude chybět u žádné lumpárny a dokonce na spoustu originálních lumpáren přijde sama. Jsou to povahy značně bystré a učenlivé, kterým stačí pár vteřin, aby všechno pochopili. Doslova milují pohyb a cestování a nejraději by byli na několika místech najednou, většinou bývají hraví a mrštní.  Tak je třeba se dobře připravit na to co tenhle zatím malý tvoreček bude schopen natropit.

Vládcem Blíženců a tudíž i ASC je Merkur, který je ve znamení Berana.Tak že milá Evo tady pozor, naše malá Lízinka bude asi pěkně paličatá, té když se nebude něco chtít dělat  tak nebude moci, která by s ní pohnula, snad jedině vlídné pohlazení nebo trocha pamlsků by mohly její paličatost nalomit, protože to bude potvůrka vychytralá a raději na oko ustoupí, aby si její smysly trošičku užily, ale v duchu si stejně bude myslet svoje a bude vítězem.

Sluníčko se v době jejího narození pohybovalo ve znamení Ryb, taktéž Venuše – planeta krásy, lásky a smyslnosti a to v jeho těsné blízkosti. No to bude tedy kočka, bude si užívat krásy nadpozemské, mystické, ta až na někoho hodí okem, tak na to do smrti nezapomene. Planeta Neptun, která Rybám vládne, je její nejsilnější  planetou horoskopu a ještě v hodině narození, jí stála nejvýše nad hlavou. Nejcennější dary které nám Neptun dává, je intuice, je to dar dělat podvědomě věci dobře, zkrátka cítíme, jak máme věci dělat. Dalším velkým darem Neptuna je soucit s ostatními. Tak si myslím, že bude ostatní přímo přitahovat a že chvilka strávené v její přítomnosti bude pro ostatní balzámek.Ale abychom na té krasavici také něco očernili, jsou zde sklony manipulovat se svým okolím a obzvláště s opačným pohlavím, už začínám tušit, kdo se stane vedoucím ve Vaší smečce a kdo si vás omotá kolem prstu,teď je mi skoro líto,že je to malá čubička a ne holčička ta by to asi s muži uměla.

Luna je ve znamení, kde je přirozeným vládcem, ve znamení Raka, je to tedy dost silná figura a je patrné, že v Lízinčině životě bude mateřství hrát důležitou úlohy, dům kterým procházela v době narození je domem peněz, je tudíž pravděpodobné, že přijdou výdělky související z mateřstvím a potomstvem. V blízkosti Luny se nachází Saturn, který je hlavním představitelem zemského živlu, a odpovídá obecně za zpoždění, neprůchodnosti, těžké zkoušky. Dále ještě Luna pobírá dva aspekty, které by mohli působit problémy, jeden od Merkura, kde by se mohlo jednat o citovou nestálost a občasné nervové rozladění, to svědčí o tom,že to bude opravdová ženská, která bude příležitostně náladová, ten druhý, který by se mohl projevit v negativní rovině souvisí s přemrštěnými city, že by Lízinka začala trpět závislostí na některém členu lidské smečky a ještě jedna závislost je tu patrná, mohla by si dopřávat požitků více než je zdrávo a jelikož znamení Raka ovládá v  těle žaludek, musím konstatovat, že by Lízinka mohla být pěkný jedlík a mít sklon k tloustnutí a nebo něco kolem lymfatického systému těla, nějaké  problémy z hromadění tekutin v těle.

Tak milá Evo, přeji Ti, aby vše napsané sloužilo k užitku Vám všem a aby jste všichni pohromadě zažili spoustu pěkných chvil a Anetce a Barunce, aby měli hodně trpělivosti na tu malou divošku.                 

Miloslava Pavlíčková-Pravdová 

 

Zpět